FilmoraGo

Video Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50,5 MB
  • Version 3.2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Wondershare Software
Eğlenceli videolar tasarlayarak sosyal medyalarınızda paylaşmanıza imkan sağlayan FilmoraGo mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olun.

Gerek kullanım kolaylığı gerek özellikleri sayesinde oldukça başarılı bir video düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkan FilmoraGo mobil uygulamasını kullanarak sizde kendi tarzınızı yansıtan özel videolar hazırlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken iOS  akıllı cep telefonunuza indirmek. Sonrası parmaklarınızın ve hayal gücünüzün marifetine kalmış bir durumdur. 

Müzikli ve efektli videolar çekmeniz konusunda oldukça başarılı seçeneklere sahip olan FilmoraGo en özel anılarınıza çok daha hoş bir görünü kazandırıyor. İlk olarak videolarınız için şık gözüken bir tema seçin ardından arka planda çalacak olan müziği belirleyin. Farklı çalışmalar yapmak için seçenekler menüsüne göz atın. Resim içerisinde resim gözükecek çılgınca bir çalışmaya imza atmak için FilmoraGo'nun özel efektini seçin. 

Videolardan istenmeyen kısımları kesebilir, videolara ya da fotoğraflara çılgın efektler koyarak arkadaşlarınızı şaşırtacak çalışmalar yapabilirsiniz. Geri alma özelliği sayesinde beğenmediğiniz bir işlemi geri alabilir ve farklı bir öge ile yerini doldurabilirsiniz. 

Efektler ile süsleyebildiğiniz gibi aynı zamanda videolara eğlenceli çıkartmalar da ekleyebilirsiniz. Renk, boyut, yazı tipi vb. özellikleri de kullanarak videolar üzerinde etkileyici değişiklikler yapabilirsiniz. Ek olarak, başlığın hareketini ve zaman çizelgesini değiştirebilir ve hatta üzerine istediğiniz kadar çok başlık ekleyebilirsiniz.

 

FilmoraGo indir
DİĞER SÜRÜMLER